fbpx

Správa sociálních sítí

Zvyšte své povědomí, svou angažovanost a zlepšete vnímání značky

Naše marketingové služby v oblasti sociálních médií pomohou vašemu podniku zvýšit povědomí o značce, návštěvnost webových stránek, navázat a rozvíjet vztahy se zákazníky.

Klademe důraz na:

  1. Budování povědomí o značce (Followery):

    Pomůžeme vám šířit sdělení o produktech, službách a doporučení vaší značky. Naše marketingové služby v oblasti sociálních médií vám pomohou zvýšit počty vašich příznivců s relevantním publikem.

  2. Zvýšení návštěvnosti webových stránek (Provoz):

    Zvýšení návštěvnosti webových stránek přímo ovlivní zákazníky a prodej. Zaměříme se na vývoj reklamních kampaní v sociálních médiích, která zvyšují návštěvnost vašich webových stránek. Realizace akvizičních kampaní, retargetingových a to stále a hned na několika online kanálech, zvyšuje míru konverze, což znamená potenciál nákupu vašich produktů či služeb.

  3. Budování vztahů (Angažovanost):

    Když vytvoříte silné spojení s vaším publikem, budou pravděpodobněji kupovat od vás. Pomůžeme vám zvýšit zájem o vaše příspěvky na vašich sociálních médiích (lajky, komentáře, sdílení atd.). Čím větší závislost máte, tím silnější je vaše spojení s vaším publikem.

Víte, že 80% uživatelů na sociálních sítích jsou pasivní?

Ale rádi konzumují obsah, poutavý obsah, který v sobě spojuje nápad, zábavu a vzdělání.
80%

Pasivní uživatelé

Dívají se, vidí, ale nereagují, nebo jen málo.

10%

Málo aktivní

Lajkují a zřídka něco okomentují a sdílí.

7%

Aktivní

Aktivně komunikují. Lajkují, komentují a sdílí obsah. Zapojují se do diskuzí.

3%

Tvůrci

Kreativci a tvůrci profesionálního obsahu, který má milionový dosah.

A proto vytváříme poutavý obsah, tím oslovujeme více nových zákazníků, budujeme povědomí o vaší značce a upevňujeme vztah s vaším publikem.

Obsahový marketing a distribuce

Obsahový marketing
Obsahový marketing
Lidé na sociálních sítích hledají zejména zábavu, inspiraci a vzdělání. Díky obsahovému marketingu můžete budovat publikum a následně si jej i udržet.
img
Distribuce obsahu
Distribuce obsahu
Zajímavý a poutavý obsah je k ničemu, pokud ho nemáte komu ukázat. Proto je třeba jeho distribuci na sociálních sítích podpořit finančně. Tak vám porostou fanoušci, příznivci a zákazníci.

Naši klienti o nás

Všem děkujeme za jejich upřímný a pozitivní názor.
Celý koncept se mi opravdu líbí a vše do sebe krásně zapadá.Líbí se mi, že nestavíte marketing třeba jen na Facebooku nebo na PPC reklamách, ale propojujete tyto kanály tak, ayby byly účinné a měly smysl.
Sabina
Sabina
majitelka eShopu
Líbilo se nám, že jste hledali cestu, jak nám pomoci s odblokováním FB, což je věc, do které se žádný marketingový poradce v naší blízkosti, nechtěl pouštět.
Blanka
Blanka
Majitelka
Návrh ke změně komunikace na webu a FB nám dával smysl, byl srozumitelný a postup s postupným zapojením více kanálů komunikace by byl určitě přínosný.
paní Müllerová
paní Müllerová
Jednatelka
Dostal jsem více, než jsem čekal. Věnovali mi dostatek času a navrhli koncept a popsali jak zrealizovat můj online prodej a trénink.
Luboš
Luboš
Kouč, mentor

Facebook? Instagram? Budeme ve spojení.

Vyplňte prosím formulář níže a zmáčkněte "ODESLAT", my si to přečteme a co nejdříve vám dáme vědět, co s tím.
Zpráva byla snad úspěšně odeslána... 🙂