fbpx

Kdo jsme a proč jsme tady

Všude kolem samé DIGITAL, SOCIAL, AGENCY, MARKETINGOVÁ AGENTURA.

PR-DEL je ukázkou kreativního konceptu, jak se odlišit, umět upoutat a tím v praxi ukázat přístup při tvorbě obsahu a komunikace nejen na sociálních sítích. Jsme digitální Public Relations (PíÁr) DEL  – víme jak to DĚLat.

Dennodenně na nás míří miliony reklamních sdělení a proto PR-DEL je tím, co potřebujete i vy. Umět se odlišit, upoutat a následně zrealizovat a optimalizovat veškeré vaše reklamní sdělení.

animationanimation

Zde je náš tým!

Každý z nás má své silné a slabé stránky, avšak navzájem se doplňujeme, tak tvoříme silný celek a vydáváme ze sebe to nejlepší pro váš úspěch.
David
David

Kreativec, stratég

Jiří
Jiří

PR, sociální sítě

Anatolij
Anatolij

Segmentace, reklamní platformy

Táňa
Táňa

Sociální sítě, plánovač

Tery
Tery

Sociální sítě

Naše vize

be online & live je naše VIZE. Tu přenášíme do všech projektů a služeb. Tímto směrem přistupujeme ke všem klientům. Jsme stratégové a kreativci. Specializujeme se na digitální marketing a online média.
animationanimation

Naši klienti o nás

Všem děkujeme za jejich upřímný a pozitivní názor.
Líbilo se nám, že jste hledali cestu, jak nám pomoci s odblokování FB, což je věc, do které se žádný marketingových poradců v naší blízkosti, nechtěl pouštět.
Blanka
Blanka
Majitelka cestovky
Celou nynější situaci mého e-shopu jste mi z pohledu zákazníka dokázal lépe přiblížit a já jsem pochopila některé faktory, které dávají smysl, a které zatím nebyly uplatňovány. Návrh celého konceptu spolupráce a řešení e-shopu bylo výborně vysvětleno a dokázal jste mi přiblížit.
Sabina
Sabina
Majitelka eShopu
Dostal jsem více, než jsem čekal. Věnovali mi dostatek času a navrhli koncept a popsali jak zrealizovat můj online prodej a trénink.
Luboš
Luboš
Kouč, mentor
Návrh ke změně komunikace na webu a FB nám dával smysl, byl srozumitelný a postup s postupným zapojením více kanálů komunikace by byl určitě přínosný.
paní Müllerová
paní Müllerová
Jednatelka