fbpx

Workshopy

JAK SI PŘIPRAVIT SOCIÁLNÍ SÍTĚ NA ROK 2019

Pomalu se nám blíží rok 2019 a je potřeba se na něj pořádně nachystat.

Sociální sítě se bleskově vyvíjí kupředu a přichází neustále s nějakými novinkami. My jsme si pro vás připravili základ toho, co budete potřebovat pro rok 2019. Je jedno jestli jste živnostník nebo zastupujete malou či střední firmu. Jestli jste včelař nebo se pohybujete v financích. Pokud chceme v dnešní době uspět, tak musíme být vidět. To nám velmi efektivně nabízí sociální sítě a my vám s nimi chceme pomoci.

Rozsah školení: 3 hodiny + 2 hodiny „Otázky a Odpovědi“
img

Z našeho školení si odnesete:

  • Trendy na rok 2019
  • Jak si nastavit správnou strategii
  • Jak vytvářet obsah
  • Jakým způsobem s obsahem pracovat
  • Jak do strategie zapojit různé sociální sítě (Facebook, Instagram, LinkedIn a YouTube)
Vše tak, abyste odcházeli s komplexním řešením vaší komunikace na sociálních sítích.

Školením vás budou provázet David s Jirkou.

David Rewenda
V marketingu se pohybuje už od roku 2001. Prošel si direct marketingem, zahraničním obchodem, marketingem v exportu až po marketing v realitách. Vždy hledal další možnosti seberealizace. Jednou byl v živém rozhovoru na soukromé zpravodajské televizi. A jak s úsměvem říká: „…. poté mě už nikdo nikde nepozval a ta televize zkrachovala. Tak jsem si založil svou vlastní….” a vznikl BusinessTalk.
Jiří Till
Jirka se chvíli pohyboval kolem velkých korporací a politiky, kde zjistil, že je potřeba mít vlastní byznys. Takže se pustil na dráhu markeťáka a PRisty. Začal vytvářet videa na YouTube a díky tomu se propojil s BusinessTalk. Převážně se soustředí na budování osobní značky na sociálních sítí.

JIŽ PROBĚHLO